usuwanie zmarszczek

Gabinet stomatologiczny SALUS Opole to również profesjonalne usuwanie zmarszczek. W tym celu stosujemy preparat TEOSYAL gwarantujący skuteczność, bezpieczeństwo oraz trwałość. Kwas hialuronowy jest naturalnym komponentem naszej skóry. Jego nawilżające i wiskoelastyczne właściwości sprawiają, że twarz jest odpowiednio zaokrąglona, gładka i o zdefiniowanym owalu. Właściwości te z wiekiem zanikają/pogarszają się: górna i dolna partia policzków zapada się, pojawiają się zmarszczki, twarz traci swój owal, co zakłóca jej harmonijny wygląd w całości.

Rozwiązanie

Likwidacja zmarszczek wykonywana jest za pomocą kwasu hialuronowego TEOSYAL. Kwas ten jest wchłanialny, pochodzenia nie zwierzęcego, uzupełnia straty powstałe w skórze.

Rezultaty

Zadaniem preparatu jest usuwanie głębokich i delikatnych zmarszczek, kształtowanie owalu twarzy, dodawanie objętości, powiększanie ust i podkreślanie ich konturu, nawilżanie skóry od wewnątrz. Rezultaty są naturalne i dają się zauważyć natychmiast. Skóra pozostaje gładka i elastyczna. Optymalne rezultaty uzyskuje się po kilku sesjach.

Zabieg

Zabieg wstrzykiwania kwasu hialuronowego trwa średnio trzydzieści minut. Gdy pacjent jest wrażliwy na iniekcje, szczególnie w obszarze ust, lekarz może zastosować krem znieczulający lub dokonać miejscowego znieczulenia.

Co daje zabieg:

  • wypełnia zmarszczki i bruzdy
  • modelowanie kości policzkowych i wygładzanie konturów twarzy
  • powiększanie ust, dodawanie im objętości, dogłębne nawilżanie ust
  • rewitalizacja i nawilżanie skóry
  • zabezpieczanie przed pojawieniem się zmarszczek i bruzd, nawet w najbardziej wrażliwych obszarach takich jak szyja i linia szyi

Inne usługi stomatologiczne