Kilka słów o nas

Nasz gabinet to przede wszystkim profesjonalizm leczenia zębów, ale również szeroki wachlarz usług dentystycznych. Atutem gabinetu niewątpliwie jest indywidualne podejście do pacjenta oraz przyjazna atmosfera, zapewniająca komfortowe warunki leczenia przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz technik leczenia.

Priorytetem działań gabinetu jest jakość procesu leczenia oraz budowanie trwałych relacji z Pacjentem, zwracamy szczególną uwagę na komfort i jego zadowolenie.

— chir. stom. Nidal Abolfadel

Nasi Lekarze

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy stomatologów z wieloletnim doświadczeniem w takich dziedzinach jak chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, implantologia, medycyna estetyczna oraz protetyka. Dzięki temu swoim Klientom oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi. Nasz personel na bieżąco doskonali swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i kursach w kraju oraz za granicą.

Na wizytę można umówić się osobiście lub telefonicznie. Porady i konsultacje są bezpłatne z wyjątkiem porad dotyczących implantologii.